Inovativní technologie Nu Skin

Domů » Inovativní technologie Nu Skin

Nu Skin: Přední světový inovátor v kosmetických zařízeních

Nu Skin se pyšní titulem světové jedničky v oblasti kosmetických systémů již šestý rok po sobě, od roku 2017 až do 2022. Naším posláním je přinášet inovace přímo do vašich rukou. Díky spojení revolučního vědeckého výzkumu a průkopnické technologie nabízíme výsledky, které nejenže vidíte, ale které jsou klinicky ověřené a maximálně efektivní.

Systém ageLOC LumiSpa: Váš denní rituál krásy

Začněte každý den s ageLOC LumiSpa za pouhé 2 minuty a užijte si 7 klinicky ověřených benefitů, které se s pravidelným používáním zintenzivňují: důkladné čištění, jemnost, hladkost, zářivost, minimalizace pórů, čistota a svěžest.

Systém je vybaven patentovanou technologií Two-sense Motion pro šetrné, ale účinné čištění a multifunkční péči, včetně péče o jemné oční okolí s hlavicí LumiSpa Accent.

ageLOC LumiSpa iO: Připojení k moderní době

AgeLOC LumiSpa iO představuje technologii IoT („internet věcí“) s Bluetooth spojením, umožňující synchronizaci zařízení s aplikací Nu Skin Vera pro maximální pohodlí a personalizaci vaší péče.

Systém ageLOC Boost: Pro zářivou pleť každý den

Objevujte sílu měnitelného pulzního mikroproudu s patentovanou technologií v ageLOC Boost. V kombinaci s Activating Serum dodá vaší pleti zářivost, hladkost a rovnoměrný tón. Stačí pouhé dvě minuty denně pro dokonalé rozjasnění.

Systém ageLOC GalvanicSpa: Anti-ageingová revoluce

AgeLOC GalvanicSpa je vaše tajná zbraň proti stárnutí. Galvanický proud ve spojení s klinicky ověřenými složkami revitalizuje vaši pleť, obličej, tělo i vlasy, zanechávající je mladistvější a plné vitality.

Systém ageLOC WellSpa iO: Budoucnost péče o sebe

Vítejte v budoucnosti sebepeče s ageLOC WellSpa iO. Tento systém integruje vědecky podložené produkty s IoT aplikací a adaptivní mikroproudovou technologií, poskytující personalizovanou péči pro pevnější a napnutější pokožku.

Režimy Revitatalizace, Renovace a Relaxace nabízí cílené benefity pro zpevnění pokožky s viditelnou celulitidou, zlepšení celkové kondice a podporu relaxace svalů před a po fyzické aktivitě.

Objavte, jak může Nu Skin změnit váš každodenní rituál krásy a poskytnout vám nejlepší možnou péči, kterou si vaše pleť zaslouží.