Odlišnost AgeLOC

Domů » Blog » Odlišnost AgeLOC
Odlišnost AgeLOC

Odlišnost AgeLOC

Věda ageLOC, skrytá v našich zařízeních a kosmetických výrobcích, je výsledkem vývoje, na kterém Nu Skin spolupracuje s předními vědci. Je to revoluční přístup, který ovlivňuje, jak vypadáme, když stárneme.

Stárnutí dělá problém nám všem

Postupem času mnohým z nás dělá stárnutí víc starostí než kdy dřív.
Chápeme, že náš způsob života má vliv na to, jak vypadáme, když stárneme, a víme, že viditelné známky stárnutí se mohou týkat i nás. Proto využíváme naši vědu ageLOC k vytvářením produktů, které jsou navržené speciálně tak, aby se na viditelné známky stárnutí zaměřily přímo u zdroje, což vám dává trochu větší kontrolu nad tím, jak vypadáte, když stárneme.

Proč stáneme?

Nu Skin při hledání odpovědi posouvá anti-ageingovou vědu na další úroveň tím, že se zabývá zkoumáním profilu exprese lidských genů.

Ve spolupráci s předními světovými výzkumníky, kteří se zabývají anti-ageingem, identifikovali vědci společnosti Nu Skin některé skupiny genů, které jsou odpovědné za viditelné známky stárnutí. Jsou to super znaky související s věkem (nebo supermarkery ar, jak jim říkáme). Naše exkluzivní věda ageLOC se zaměřuje na tyto hlavní zdroje stárnutí a vyvíjí produkty, díky kterým se můžete cítit a vypadat mladší.

Jak tato věda funguje?

Tento jedinečný a patentovaný přístup ke stárnutí je založen na identifikaci klíčové skupiny genů, tzv. super znaků, které souvisí s věkem a které společnost Nu Skin nazývá ,,supermakery ar”.

Určení tohoto genu je jen prvním krokem — dále je důležité chápat, jak jejich aktivita může ovlivnit profil exprese genů a ve výsledku mladistvý vzhled pleti. Navrácení tohoto profilu do rovnováhy je citlivý proces. Tyto pochody nemůžeme jen tak zapínat či vypínat — jde spíše o to, abychom některé znaky potlačili a jiné podpořili. Věda ageLOC společnosti Nu Skin tuto rovnováhu obnovuje, a vytváří tak nové možnosti, jak podpořit mladistvě vypadající pleť.