Odlišnost Nutricentials

Domů » Blog » Odlišnost Nutricentials
Odlišnost Nutricentials

Odlišnost Nutricentials

Příroda to ví. Věda to realizuje. A nutricentials se tyto faktory chytře spojují. A proto přichází přelomový zvrat, takže typy pleti se stávají minulostí.

Síla přírody

Je chytrý. Je účinný. Je ohromně inspirativní. Příroda nám již dlouho předkládá odpovědi na mnohé životní otázky.

Kvůli Nutricentials jsme se na přírodu obrátili a identifikovali takové bioadaptivní rostlinné výtažky, které mají schopnost pomáhat pleti bránit se proti všem možným nástrahám. Tyto výtažky pochází z rostlin, kterým se daří v extrémních podmíkách, jako jsou pouště, nehostinné krajiny a extrémně chladná prostředí. Když se nad tím zamyslíte, tyhle rostliny hrají podle svých vlastních pravidel, a tak pomáhají vaší pokožce dělat úplně to samé. Pět krémů, zcela jedinečné sérum Celltrex Always Right a tři nejnovější přírůstky — Comlexion Protection, Eye Love Bright Eyes a Pillow Glow — pomáhají vaší pleti zvýšit schopnost přizpůsobit se vlastnímu měnícímu se prostředí a mnoha dalším vyzývám, kterým musí čelit. Mezi ty patří například znečištění, změny vlhkosti, a dokonce stres související s hektickým životním stylem. Vítejte ve světě zázraků biodaptivní péče o pleť.

Pokročilý přístup k biologické dostupnosti

Skvělá péče o pleť není jen otázkou náhody.

Nejdříve začneme pečlivím výběrem ingrediencí, a ujistíme se, že jsou dostatečně biologicky dostupné tak, aby vaší pleti přinesly právě ty benefity, které vyžadujeme. Jednoduše řečeno zaručujeme, že budou optimálně fungovat. Proto je naše směs bioadaptivních rostlinných výtažků zpracována pomocí přírodních enzymů při teplotě kůže. Tím se výtažky štěpí a napodobují proces, který by jinak musela dělat kůže, aby mohla přiísady využít. Tato směs je poté rozsáhle čištěna a filtrována, aby se zachovaly nejprospěšnější části, tedy fytoaktivní látky v biologicky dostupné podobě. Výsledkem tohoto sofistikovaného procesu je vyšší biologická dostupnost, což znamená, že výtažky jsou kůží lépe vstřebávány, což celkově zvyšuje účinnost produktů.

Díky kombinaci jedinečné vědy a bioadaptivních rostlinných látek pomáhá Nutricentials vaší pleti zlepšit schopnost přizpůsobit se nejrůznějším prostředím.

A kdy tedy zapojíme typy pleti, ptáte se? Nikdy! Produkty si můžete vybrat podle toho, jak sedí vám, tedy podle vyhovující konzistence a funkce, kterou potřebuje vaše pleť. Typ vaší pleti nemusí určovat, jestli zvolit krém, gel nebo lotion. A to není všechno. Všechny naše produkty, které se nechávají na pleti působit, jsou navíc nekomedogenní, to znamená, že neucpávají póry. Takže i osoby s mastnější pletí si mohou bez váhání dopřát bohatší konzistenci.