Laminace obočí

Domů » Projects » Laminace obočí
Laminace obočí

Objevte kouzlo laminace obočí: vaše cesta k dokonalému vzhledu.

Laminace obočí je revoluční technika, která transformuje vaše obočí z neupraveného do stavu dokonalé elegance. Jedná se o rychlý a efektivní proces, který zvládne zkrotit i ty nejvíce vzpurné chloupky. Představte si, že každý jednotlivý chloupek je pečlivě narovnán, zafixován do ideálního tvaru, zahuštěn a intenzivně vyživen. Výsledek? Obočí, které září plností, hustotou a výrazností.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme, aby bylo vaše obočí před laminací ponecháno alespoň měsíc ve svém přirozeném stavu, bez úprav. Mějte na paměti, že pokud je vaše obočí nevhodně upravené, laminace může tyto nedostatky nechtěně zvýraznit. Nicméně, tato metoda má také schopnost jemně korigovat přirozené nedokonalosti vašeho obočí, jako jsou jizvy nebo neúspěšný permanentní make-up. Dokonce může opticky upravit asymetrii a proměnit celkový výraz vaší tváře.

Co by jste neměli dělat  24 hodin po laminaci?

Nevystavovat se sluníčku a solariu, na obočí by neměla přijít voda, nenavštěvovat saunu.

Zdarma ode mě dostanete kartáček, díky kterému si každý den budete své nové obočí pročesávat, aby bylo stále krasné a upravené. Doporučuji si zakoupit fixační gel a výživu na obočí, aby vám laminace držela cely den v požadovaném tvaru a obočí bylo vyživováno.

Mnoho lidí se laminace bojí, protože si myslí, že je laminace moc extravagantní a výrazná. Ano, první den je laminace pro některé klientky opravdu výrazná, ale není čeho se bát, po 24 hodinách bude laminace až o 50% jemnější a tvar si můžete česat podle sebe.

Délka procedury i s barvením – cca 70-90 minut
Výdrž laminace – 1-2 měsíce
Opakování laminace – 1x za 2 měsíce